Pracownia Projektowa Attyka Architekci

Zadzwoń +651 464 033 04

Elsnera 4, 42-200 Częstochowa

Pon - Pią 7:00 - 16:00

Góra

O NAS

PRACOWNIA PROJEKTOWA ATTYKA Piotr Kędzierskiego to firma z wieloletnią tradycją oraz wyrobioną marką oferująca pełny zakres usług projektowych i inżynierskich. Na rynku projektowym obecni jesteśmy od 1996 r., cały czas rozszerzając zakres naszych usług oraz podnosząc ich poziom.
Ponad 26 lat funkcjonowania w branży projektowej pozwoliło nam osiągnąć najwyższy poziom usług, z których obecnie chętnie korzystają:
• osoby prywatne
• podmioty gospodarcze realizujące inwestycje na własny użytek;
• instytucje oświatowe, naukowe i kulturalne;
• firmy deweloperskie
Przeglądając naszą galerię naszej pracowni, z pewnością zwrócą Państwo uwagę na różnorodność prezentowanych realizacji. Świadczy ona o naszym uniwersalnym podejściu do każdego zlecenia i drobiazgowej analizie oczekiwań klienta. Nasze projekty dostosowywane są zarówno do gustów, potrzeb oraz budżetów. Dodatkowo zawsze kładziemy silny nacisk na zgodność z obowiązującymi przepisami oraz normami. Podpowiadamy także rozwiązania dążące do zwiększenia ekonomii budowania oraz użytkowania projektowanych obiektów bazując również na własnych doświadczeniach realizacyjnych. W parze z tym idą również wszelkie trendy proekologiczne, które w znacznym stopniu przyczyniają się do oszczędności finansowych, a co za tym idzie zwiększają atrakcyjność obiektów.
Na zlecenia klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji państwowych:
– realizujemy projekty budowlane i wykonawcze we wszystkich branżach i specjalnościach,
– przygotowujemy koncepcje architektoniczne i pełną analizę planowanej inwestycji,
– przygotowujemy inwentaryzacje budowlane jako materiał wyjściowy dla projektowanych inwestycji lub w celach zweryfikowania i udokumentowania stanu faktycznego zarządzanej nieruchomości,
– przy projektach przejmujemy odpowiedzialność za proces uzgodnieniowy, wyręczając naszych klientów podczas długiego, biurokratycznego procesu zatwierdzeń;
– przygotowujemy dokumentację kosztorysową dla procedur przetargowych;
– wykonujemy ekspertyzy i opinie techniczne.
Nasza pracownia posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania zawodu architekta.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji oraz zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi projektami i współpracy.